fbpx

​Putin shfaq “shkathtësitë” e tij në futboll, luan me presidentin e FIFA-s, Gianni Infantino (Video)

Presidenti rus Vladimir Putin ka shfaqur aftësitë e tij në futboll në një video promocionale të FIFA-s, në prag të Kampionatit Botëror të Futbollit që do të mbahet në Rusi, dhe që kanë mbetur edhe 100 ditë deri në fillim e këtij spektakli të shumëpritur.

Pjesa ku Putin luan me top janë xhiruar brenda ambienteve të Kremlinit, ku nuk hezitoi t’i tregojë kolegëve se përveç se është i “mirë” si ish-agjent i KGB-së dhe si president, ai ka aftësi edhe në futboll, transmeton Telegrafi.

Ai në video pason topin me presidentin e FIFA-së, Gianni Infantino të cilët janë mbyllur në një dhomë luksoze, dhe shijojnë në maksimum momentet me top në këmbë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button