fbpx

Mbyllet Shtëpia e Bardhë, vritet një person

Shtëpia e Bardhë është mbyllur pasi një njeri raportohet të jetë vrarë në zonën veriore të saj.

Forcat policore, por edhe mediat që raportojnë nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se viktima është vetëvrarë, por rrethanat janë ende të paqarta.

Trump dhe Melania ndodhen në një resort në Mar-a-Lago.

Ndërkohë anëtarë të stafit thonë se janë strehuar në sallën e informimit të Shtëpisë së Bardhë, deri në sqarimin e plotë të situatës.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button