fbpx

Premierë: Samanta dhe Ermali sjellin këngën “Faj” (VIDEO)

Kënga e paralajmëruar kohë më parë nga Samanta Karavella dhe Ermal Fejzullahu është publikuar sot dhe mban titullin “Faj”, përcjell Portalb.mk.

Për muzikën e këngës është përkujdesur Alandy, ndërsa teksin e këngëns e ka shkruar këngëtarja e re në skenë por shumë e talentuar Fifi.

Videoklipin e këngës e ka punuar Max Production, ndësra Samanta edhe në këtë videoklip paraqitet e kuruar deri në detajin e fundit,e bukur dhe e vecantë si gjithmonë.

Për më shumë shikoni klipin më poshtë:

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button