fbpx

Premierë: Capital T dhe Majk sjellin këngën “Pasha jetën” (VIDEO)

Reperët më të kërkuar të momentit Majk dhe Capital T, kanë bashkuar forcat për të sjell një projekt të përbashkët muzikor që padyshim do të jetë shumë i suksesshëm, përcjell Portalb.mk

Producente e këngës është Elena Kelmendi, muzika është bërë nga Cricket, ndërsa për tekstin janë përkujdesur vet reperët.

Veln të theksojmë se vidoklipi i këngëns “Pasha jetën” nag Capital T dhe Majk është xhiruar në sheshin e qytetit të Shkupit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button