fbpx

Bill Cosby përjeton humbje të madhe, i vdes e bija

Vajza e stand-up komikut amerikan, Bill Cosby, Ensa, ka vdekur në moshën 44 vjeçare.

Ensa vdiq të premten në Massachusetts, por shkaku i vdekjes së saj nuk është bërë akoma i ditur.

TMZ raporton se ajo kishte probleme të rënda shëndetësore në të kaluarën, transmeton Klan Kosova.

Ensa ishte mbështetëse e fortë e babait të saj pas shumë akuzave për ngacmime seksuale të bëra kundër tij.

Cosby ishte edhe muzikant dhe autor.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button