fbpx

Tërmet në Shqipëri

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në qytetin e Lezhës, Shkodër, Durrësit, madje edhe në Tiranë, transmeton Top Channel. 

 Sipas Qendrës Sizmologjike Europiane, tërmeti është regjistruar në orën 16:04, me magnitudë 4 ballë dhe me epiqendër 4 kilometra në lindje të Lezhës.

Nuk ka raportime për dëme materiale.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button