fbpx

Plaçkitet një barnatore në Karposh

Një barnatore në qendrën tregtare “Antiko” në komunën e Karposhit është plaçkitur mbrëmë, me ç’rast janë marrë rreth 40 mijë denarë.

Vjedhja është kryer në orën 19:55 pasi që një burrë i maskuar i ka kërcënuar me thikë të punësuarit A.S. (35) dhe S.M.K. (32), pas çka ka ikur në drejtim të panjohur.

MPB sot kumtoi se është kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes dhe se po ndërmerren masa për zbulimin e kryesit të veprës.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button