fbpx

Dua Lipa, koncert në Prishtinë më 10 gusht

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka publikuar listën e koncerteve të verës dhe në mesin e qyteteve botërore në të cilat do të performojë është edhe Prishtina.

Krijuesja e hitit “New Rules”, do të jetë në Prishtinë më 10 gusht për koncertin “Sunny Hill”, përcjell Koha.net. 

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova është shpallur Artisja më e mirë në Brits Awards ndërsa mori edhe çmimin për “Depërtimin më të suksesshëm”.

Image

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button