Lëvizja Besa, krahu i Gashit vazhdon të akuzojë Kasamin për falsifikim dokumentesh (VIDEO)

Orhan Murtezani nga fraksioni i Lëvizjes Besa ku kryetar është Arfim Gashit sot në konferencë për shtyp deklaroi se janë duke vazhduar me publikimin e skandaleve dhe falsifikimet që i ka bërë Bilall Kasami derisa ka qenë kryetar i Lëvizjes BESA, transmeton Portalb.mk. “Ish kryetari nuk është kënaqur që më 15 nëntor i ka falsifikuar emrat … Continue reading Lëvizja Besa, krahu i Gashit vazhdon të akuzojë Kasamin për falsifikim dokumentesh (VIDEO)