fbpx

Gafa e këngëtares Fergie, gjatë performances në NBA (VIDEO)

Performanca e Fergie në mbrëmjen e përvitshme të All Star Game NBA , çmendi internetin.  Fergie këndoi himnin kombëtar, në nder të kësaj mbrëmje, por nuk shkoi ashtu siç ajo kishte planifikuar. Interpretimi I saj I çuditshëm në notat e larta, u  kthye në video virale dhe meme në rrjetet rrjetet sociale, shkruan Class.

Fergie, pas performancës theu heshtjen me postimin e saj të fundit, ku shkruan: ‘Unë kam qenë gjithmonë e nderuar dhe krenare për të kënduar himnin kombëtar dhe natën e fundit kam kërkuar të provoj diçka të veçantë për NBA. Jam person që e marrë përsipër rrezikun artistikisht, por në mënyrë të qartë ky interpretim nuk e goditi qëllimin tone. Unë e dua këtë vend dhe me të vërtetë u përpoqa më së miri ‘.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button