fbpx

Prandelli: Balotelli dhe Cassano në Euro 2012

Cesare Prandelli ka konfirmuar se ai do të i ftojë edhe Ballotelin edhe Cassanon në Europianin e këtij viti.

”Atje nuk do ketë supriza në skuadër.Totti dhe Del Piero?Siq kam thënë unë i konsideroj ata vetëm në ndonjë emergjenc”.

”Unë dua t’i japë lojtarëve të rinj nga një shans siq është Borini i Romës.Cassano dhe Balotelli do vijnë me ne”,tha përzgjedhësi italian. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close