fbpx

Dibër- “Denis Petrol” grabitet si në film!

Grabitje e pazakontë ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 2 në stacionin për karburant në Dibër.

Siç informojnë nga policia dy persona të maskuar dhe të armatosur në stacionin e karburantit “Denis Petrol” e ka thyer dritaren dhe kanë hyrë brenda kanë sulmuar dy të punësuar dhe u kanë marrë rreth 1.000 euro dhe kanë ikur.

Policia është duke ndërmarrë masa për gjetjen e autorëve. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close