fbpx

Vëllazërimi huazon Demirin nga Shkupi

Skuadra e Shkupit ka vazhduar me ritëm të shtuar përgatitjet për sezonin pranveror, pasi me 14 shkurt luan dhe ndeshjen e parë ndaj ekipit Akademija Pandev, duke kërkuar që ta fillojë kampionatin sa më mirë.

Ndërkohë sulmuesi 22 vjeçar Husein Demiri, i cili është pjesë e Shkupit nga sezoni 2015/16, gjashtë muajt e ardhshëm do të luajnë si huazim për ekipin e KF Vëllazërimi të Kërçovës, skuadër kjo që kërkon rikthimin në elitën e futbollit vendor.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button