fbpx

Casillas: Mungesa e Puyol,goditje e madhe

Iker Casillas ka deklaruar se mungesa e Puyol në Kampionatin Europian 2012 paraqet goditje të madhe për kombëtaren spanjolle.

”Unë kam folur me atë të martën dhe ai ishte vërtetë shumë i mërzitur me lëndimin e tij”
”Pajtohem shumë mirë me trajnerin Del Bosque se lëndimi i tij paraqet goditje të madhe”,tha Puyol. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close