fbpx

Brad Pitt, imazhi i parfumit Channel

Sipas revistes E, Brad Pitt do të jetë mashkulli i parë, që do të bëhet imazhi i parfumit Channel No.5. 

Aktori i famshem Pitt, bëhet imazhii këtij parfumi, pas emrave të njohur të kinemasë botërore, si Marilyn Monroe e cila ka qenë e para që kapozuar për Channel No.5, duke vijuar me Nicole Kidman, dhe Catherine Deneuve, të cilat kanëpozuar për parfumin, në vitin 2003./portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close