fbpx

Mot me diell me vranësira

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell me vranësira mesatare. Pasdite do të ketë zhvillim të vranësirave jostabile me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, veçmas në viset lindore. Do të fryejë erë mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura do të lëviz prej 19 deri në 28 gradë.

Në Shkup temperatura do të arrijë deri ne 27 gradë. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close