fbpx

FOTO: Fustanet më atraktive në Muzeun Metropolitan

Nata gala e cila tradicionalisht mbahet çdo vit në Muzeun Metropolitan në Nju Jork i ka mbledhur vetëm yjet, ndërsa tepihu i kuq me paraqitjen e tij i bënte madhështore bukuroshet e njohura me fustanet glamuroze në të gjitha ngjyrat dhe modelet. /Portalb

Eva Mendes

Amber Heard

Camilla Belle

Paula Patton

Lislie Bibb

Gwyneth Paltrow

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close