fbpx

Mot me temperatura të larta

Në Maqedoni sot nën ndikimin e presionit të lart ajror moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të ketë erë e dobët e ndryshueshme.

Temperaturat e mëngjesit do të jenë prej 4 gradë deri në 13 gradë, ndërsa ato maksimale do të lëvizin prej 21 deri në 31 gradë.

Në Shkup do të jetë me diell dhe ngrohtë. Temperatura e mëngjesit do të jetë deri në 10 gradë, ndërsa ato të ditës deri në 28 gradë. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close