fbpx

Interi i gatshëm të hidhet për Robben

Skuadra e Interit është e gatshme të testojë klubin gjerman, Bayern Munich, për të nënshkruar me holandezin e tyre, Arjen Robben.

Robben tashme nuk është i dëshiruar shumë nga fansat e Bavarezëve, pas humbjes së penaltisë në ndeshjen kundër Borussia Dortmundit dhe atë më kryesoren, në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Chelseat.

Raportohet se Morrati, do ta sjell anësorin në San Siro menjëherë pas përfundimit të Kampionatit Europian 2012. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close