fbpx

Video shokuese: Njerëz, duar dhe këmbë fluturojnë gjatë një aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur para një jave në Arabinë Saudite kur një automobil Toyota humbi kontrollin dhe doli nga rruga me 200 kilometra në orë.

Njerëz, duar dhe këmbë fluturonin nga vetura në të gjitha anët. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close