fbpx

Lotaria e Maqedonisë sot do të ndajë edhe dy vetura

Sot në drekë, Lotarija shtetërore e Maqedonisë do të ndajë veturën e njëmbëdhjetë Citroen C1 dhe Reno Twingon e pesëmbëdhjetë.

Shoqërimin me fituesit fatlum si dhe me shoumenin Igor Xhambazov dhe loto vajzën Marijana Stanojkovska do të mbahet në Sheshin Maqedonia para përmendores së Aleksandrit./Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close