fbpx

Ministri Saraçini promovon javoren The Economist në shqip

Ministri i Ekonomisë Valon Saraçini sot në librarinë e Çarshisë së Vjetër do të takohet me përfaqësues të Odës Ekonomike të Maqedonisë Veriperëndimore.

Në takimin do të prezantohet pakoja e re e masave qeveritare dhe do të promovohet javorja “The Economist” në gjuhën shqipe. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close