fbpx

Mentor Haziri dhe Rita Ora së bashku në një koncert

Në koncertin e Rita Orës të zhvilluar në Emirates Stadium në Londër ka qenë i ftuar special dhe një këngëtar i njohur i muzikës shqiptare, Mentor Haziri.

Në këtë koncert ishin mbledhur rreth 70 mijë adhurues të Rita Orës. Ndërkohë mësohet se këngëtarja i ka ofruar një pritje mjaft të ngrohtë Hazirit si dhe e ka përgëzuar për suksesin e arritur në MTV.

Së bashku me këngëtarin nga Kosova ndodhej i ftuar në koncert edhe këngëtari Xuxi. /Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close