fbpx

Përfundimisht erdhi koha të kënaqemi në motin e ngrohtë

Në Maqedoni sot do të mbajë kryesisht mot me diell dhe me erë, me rënie të vogël të temperaturave. Do të fryejë erë veriperëndimore. Temperaturat e mëngjesit do të sillen prej 6 gradë deri në 14 gradë, ndërsa ato maksimale do të sillen prej 17 deri në 27 gradë.

Në Shkup të mërkurën do të jetë kryesisht mot i ngrohtë dhe me erë. Do të fryejë erë veriperëndimore mesatare. Temperatura e mëngjesit prej 11 gradë, ndërsa ajo e ditës do të mbërrijë deri në 24 gradë. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close