fbpx

Claudia Lynx: femra më e bukur në bote…(FOTO)

Claudia Lynx është një aktore dhe modele, e lindur në 8 qershor, 1982 në Teheran dhe është konsideruar nga fansat e saj si femra më e bukur në botë…

Nëna e saj është nga Norvegjia dhe babai nga Iran. Shikoni dhe vetë…/Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close