fbpx

Mot me vranësira të ndryshueshme

Moti në Maqedoni sot do të jetë i ndryshueshëm me periudha të diellit.

Pasdite do të mbajë mot jostabil me shi të rrëmbyeshëm lokal, bubullima dhe erë të forcuar.
Temperatura do të lëviz prej 20 deri në 28 gradë.

Në Shkup temperatura do të sillet deri në 25 gradë. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close