fbpx

VIDEO: Pep Guardiola me familjen në Kamp Nou

Pep Guardiola tanimë ish-trajner i Barcës i shoqëruar nga bashkëshortja dhe vajza e tij ka shkelur për herë të fundit në “Kamp Nou”.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close