fbpx

Rita Ora duket mahnitëse në GAY Nightclub

Rita Ora është padyshim në rrugën e saj për tu bërë një personazh i dorës së parë në Britaninë e Madhe dhe më gjerë se kaq. Ndaj nuk humbet shanset për të qenë në qendër të vëmendjes së medias dhe paparacëve.

Këngëtarja 21-vjeçare sapo ka publikuar këngën e saj më të re me titull “R.I.P” ishte në G-A-Y Nightclub ne Londer dhe aty janë fiksuar këto imazhe të saja.

Lajme të ngjashme

Back to top button