fbpx

Robben: Liga e Kampionëve,gjë e madhe për t’u fituar

Arjen Robben ka deklaruar se Liga e Kampionëve është një gjë e madhe të cilën mund ta fitojë një lojtar.

”Nuk jam i fokusuar në finalen e Ligës së Kampionëve.Ne duhet të japim gjithçka në ndeshjen ndaj Dortmundit (Finalja e Kupës Gjermane)”.

”Për të treguar të drejtën Liga e Kampionëve është qëllimi kryesor i imi,i klubit dhe i të gjithëve”,tha holandezi./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close