fbpx

Djajtë ende shpresojnë në titull

Manchester United ende shpreson në titullin e 20 kampionë të Ligës Premier.

Skuadra e Ferguson ka arritur fitore modeste 2-0 në ndeshjen e parafundit në Ligën Premier.

United dominoi takimin dhe shënoi fitore me plotë meritë.Golin e parë e realizoi legjenda e gjallë Paul Scholes pas asistimit nga Carrick,ndërsa rrezultatin final e vendosi Young që shënoi gol në stilin e tij (41?)./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close