fbpx

Mesditë diell, pasdite vranësira

Koha paradite do të jetë me diell dhe e nxehtë, kurse pasdite pritet vranësira mesatare. Do të fryej erë e lehtë në drejtim të perëndimit dhe jugperëndimit.

Temperatura do të sillet prej 23 deri 31 grad Celsius. Kurse në Shkup koha e  ngjashme me temperaturë prej 29 grad Celsius. /portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close