fbpx

Një person nga Ohri ka vjedhur bizhuteri ari nga dy shtëpi

SPB-Ohër parashtroi padi penale kundër D.Gj (23) nga Ohri për dy vepra penale vjedhje e rëndë.

I arrestuari të hënën në mbrëmje në rrugë Vele Marko në Ohër, me përdorimin e mjetit të përshtatshëm nga dy shtëpi pronë të D.S. dhe Z.S. ka vjedhur bizhuteri ari në vlerë prej 20.000 euro.

Gjykatësi hetues i caktoi paraburgim 30 ditë. /portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close