fbpx

Ledina Çelo pëlqen të gatuajë

Që prej një viti këngëtarja e mirënjohur shqiptare Ledina Çelo është bërë nënë. Duke qenë një nënë e re ajo i është dedikuar gatimit madje pohon se di të gatuajë mjaft mirë.

“Gatuaj shumë mirë. I qaj specat e mbushur, ose domatet me mozzarella në furrë. Një ëmbëlsirë të cilën ma ka mësuar nëna ime, shëndetlinë, e qaj dhe këtë”,- është shprehur këngëtarja. Gjithashtu ajo ka pohuar se përveç impenjimeve dhe projekteve të reja të nisura në fushën e muzikës Çelo pëlqen të jetë edhe një zonjë shtëpie e mirë./koha.net

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close