fbpx

Galliani: Golin e Muntarit e kam në telefon

Adriano Galliani ka deklaruar se ai e ka golin e Muntarit (të realizuar ndaj Atalantas) në telefonin e tij.

”Ne do të flasim shumë qetë për golin e Muntarit deri në fund të këtij sezoni”.

”Unë i kam golat e Muntarit dhe Robinhos në telefonin tim.Unë i shoh këto si foto shumë private dhe nuk mund t’i shfaq në TV”,tha zëvendës presidenti i klubit Rosoner./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close