fbpx

Vidhen kompjuterë prej një shkolle në Butel

Janë vjedhur shtatë monitorë të kompjuterëve prej një shkolle në Butel, vjedhja ndodhi në mbrëmjen mes të hënës dhe të martës  shkollën fillore “Zhivko Brajkovski”, kumtoi policia.

Hajni i panjohur duke përdorur mjet të fortë kreu vjedhjen dhe prej shkollës mori shtatë monitorë të kompjuterëve.

Policia është duke marrë masa për zbulimin e kryerësve. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close