fbpx

Ronaldo ia tregon “gishtin e mesëm” Javi Martinezit (Video)

Cristiano Ronaldo nuk e gëzoj në mënyren më të mirë përfundimin e ndeshjes me Athletico Bilbaon dhe faktin që Reali tani më ishte kampion. Ylli portugez u gjendë në një konfrontim me lojtarin e Athletico Bilbaos Javi Martinez i cili në këtë ndeshje ishte ndëshkuar me karton të kuq.

Pas disa shkëmbimeve fjalësh Ronaldo iu kthye Martinezit duke i’a treguar “muskujt” e dorës por në një mënyrë pak më banale. Ronaldo është bërë i njohur këtë edicion duke treguar muskuj, por zakonisht ato të këmbës./portalb

 

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close