fbpx

”Jashtëtkokësori” Cisse e mposhtë Chelsean(VIDEO)

Se Cisse nuk është ”hiq normal” e tregoi në ndeshjen e sotme ndaj Chelseat. Për befasi skuadra e Alan Pardew e mposhti Chelsean e fort të Di Matteos me rrezultat 0-2.

Super golat e Newcastles i shënoi Cisse në minutat 19 dhe 90-lojë shtesë ku sidomos goli i dytë ishte i jashtëzakonshëm.

Nëse Chelsea nuk fiton në finalen e Allianz Arena sipas gjitha gjasave do mbetet pa Ligën e Kampionëve./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close