fbpx

Humbin jetën dy persona në aksidentet në Shkup dhe Gradsko

Në një aksident rrugor në afërsi të fabrikës “Ohis” dje rreth orës 14 humbi jetë 57 vjeçari Ali Mohfoud, shtetas i Sirisë.  Sipas informatave të policisë, automobili i markës “Fiat Palio” goditi 57 vjeçarin derisa ai po ngaste biçikletën. I lënduari menjëherë u dërgua në Spitalin e qytetit, ku më vonë humbi jetë. 

Një aksident tjetër ndodhi sot rreth orës 3 të mëngjesit në autostradën Veles-Gradsko ku 22 vjeçari Nikollçe Xhambazov humbi jetë pasi që me automobilin e tij të markës “Golf” doli nga rruga dhe goditi një rrethojë betoni./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close