fbpx

Mot me diell dhe i nxehtë

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe lagështi mesatare në disa vende.

Rekomandohet veshja me rrobe të holla të verës, për shkak se temperaturat e larta do të na rikthejnë në stinën e verës. 

Temperatura e ditës në mbarë vendin do të sillet prej 23 deri në 32 gradë celsius.
Në Shkup gjithashtu do të mbajë mot me diell me temperatura deri në 30 gradë celsius. 

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close