fbpx

”Tranohet” Fergie,100 milionë funte për shpenzime gjatë verës

Duket se Sir Alex Ferguson ka marrë mësim tejet të mirë pas humbjes 1-0 në derbin e qytetit. Tani sipas mediave angleze thuhet se trajneri i United ka gati plotë 100 milionë funte për shpenzime gjatë afatit kalimtar veror.

Tri synimet kryesore të Dijajve raportohet se janë Modric,Eden Hazard dhe Fernando Llorente./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close