fbpx

Ekskluzive- Alsat-m: Forca të mëdha policore zbarkojnë në Brezë

Alsat-M, mëson se në orët e pasdites forca të mëdha policore kanë zbarkuar në rajonin e fshatit Brezë të Malësisë së Karadakut.

 Banorët shprehen të shqetësuar, dhe njoftojnë se policia ka bllokuar të gjitha hyrje daljet e Brezës dhe nuk lejon lëvizjen e banorëve. Për informata më të hollësishme do ju njohim gjatë ditës së nesërme. Alsat-M

Lajme të ngjashme

Back to top button