fbpx

Cameron Diaz rivalizon engjëjt e Victoria’s Secret

Ajo është një aktore e suksesshme, por të njëjtin sukses do të kishte edhe nëse do të ishte një top modele. 

Aktorja 39-vjeçare, Cameron Diaz, ka pozuar për revistën britanike, Haper Bazaar, dhe duket më në formë se kurrë. 

Ndonëse nuk është shumë e re, Diaz vërteton që ka një trup seksi dhe të tonifikuar, njëlloj si modelet e reja të Victoria Secret’s.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close