fbpx

Sot në tërë vendin do të mbajë mot me diell dhe i nxehtë

Sot në tërë vendin do të mbajë mot me diell dhe i nxehtë.

Temperaturat e ditës do të sillen nga 7°C deri 16°C, ndërsa ato maksimale nga 21°C deri 32°C. 

Në Shkup e rrethinë do të mbaj mot i nxehtë dhe me diell, me vranësira të vogla gjatë pasdites.

Temperatura e mëngjesit do të jetë 12°C, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri më 30°C.

/Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close