fbpx

Mancini: E merituam fitoren

Trajneri i Manchester Cityt, Rboerto Mancini ka thënë se klubi i tij e ka merituar plotësisht fitoren në takimin kundër Manchester United.

“Unë mendoj se ne e merituam fitoren. Ne shënuam, kishim raste dhe luajtëm shumë mirë. Ne kemi pasur raste për të shënuar edhe golin e dytë”.

“Unë nuk mendoj se ata kanë pasur raste për shënim. Ishte performancë e mirë. Ishte ndeshje e vështirë sepse United është top-klube”, tha Mancini. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close