fbpx

Dafina dhe Ledri, çift apo jo ?!

Ata e mohojnë të kenë një lidhje dashurie mes tyre, por në fakt këto fotografi flasin ndryshe. Këngëtarja kosovare, ka postuar në Facebook, disa fotografi shumë provokuese, sëbashku me anëtarin e grupin Skillz, Ledri Vula.

Të dy këngëtaret kalojnë shumë kohë bashkë, por e kanë mohuar të kenë një histori dashurie me njëri-tjetrin. Ledri dhe Duffy kanë qenë bashkë edhe në Los Angeles, ku bukuroshja ka xhiruar klipin e saj më të ri “Tonight”./ vipat.info

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close