fbpx

Interi “blen” Lavezzin?!

Presidenti i klubit të Interit vetë ka konfirmuar se ka bërë ofertë për transferimin e Ezequiel Lavezzit nga Napoli.

”Unë kam lexuar disa gazeta edhe vitin e kaluar që tregonin për interesin tonë për Lavezzin dhe ato janë të vërteta,por Napoli dëshiron ta mbajë atë duke e konsideruar si lojtarë të veqant”.

”Shifra mendoj se ishte e arsyeshme dhe veq tij ka edhe lojtarë të tjerë të mirë në botë”,tha Moratti.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close