fbpx

Blero së shpejti me këngë të re

Këngëtari i njohur kosovar Blero do të rikthehet sërish në tregun muzikor me një projekt të ri.

Kënga titullohet “Ajo apo ti” dhe pritet të shoqërohet me videoklip nga këngëtari.

Teksti vjen nga Bubulina Krasniqi dhe realizimi i këngës i është besuar Zap dhe Chirs. Përsa i përket videos ajo do të vi nën kujdesin e “Asha”./koha.net

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close