fbpx

Më e bukur mami apo vajza, fotoja e re e Eli Farës me Marinën hap të njëjtin diskutim

Eli Fara ka postuar një foto të re me të bijën duke i vënë në vështirësi miqtë…sepse nuk ke çfarë thua kur sheh një mama aq të bukur me një vajzë gjithashtu të bukur pranë saj, shkruan Class.

Megjithatë ata kanë dalë nga situata duke i komplimentuar të dyja apo duke theksuar anë të veçanta të pamjes së tyre e duke dalë në përfundimin që kanë dy bukuri të ndryshme…

Marina e ka sofistikuar shumë pamjen me kalimin e viteve, por Eli mbetet një bukuri e përhershme dhe falë filtrave të fotove që fshijnë çdo gjurmë vitesh, mes tyre është vërtet vështirë të dallosh mamanë dhe vajzën.

Marushkaaa ❤️

A post shared by Eli Fara (@elifaramari) on

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button