fbpx

Fillon Panairi i librit

Prej të martës, më 24 prill, deri të dielen, më 29 prill, në sallën e dytë të Panairit të Shkupit do të mbahet edhe një edicion i evenimentit më të madh letrar në vend.

Edhe këtë vit Panairi i librit ju paraqet një shumëllojshmëri librash dhe një programë prej rreth 300 titujsh, të cilat mund t’i kënaqin shijet e secilit./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close