fbpx

Pollat Alemdar të mërkurën vjen në Shkup

Nexhati Shashmaz apo i njohur si Pollat Alemdar nga seriali turk “Lugina e Ujqve”, të mërkurën vjen në Shkup.

Shashmaz do të takohet me fansat e tij në Panairin për turizëm të mërkurën prej orës 11 deri në ora 13.00 ku do ta prezantojë programin për pushimore në pjesën turke të ishullit.

Nikoqirët thanë se Shashmaz në Shkup do të pritet me specialitete të Maqedonisë, dhe nëse i jepet mundësia do të ketë rast që të shitet dhe të njoftohet me bukuritë e Shkupit.

Aktori nuk e viziton për herë të parë Maqedoninë, para do kohe ai vizitoi Shkupin me ftesë të Ballkan University, ku u prit me një pritje madhështore nga publiku shqiptarë./portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close